Teknoloji

2024 Volkswagen Touareg Tasarımı Ortaya Çıktı

Alman otomobil devi Volkswagen’in popüler SUV modeli touareg Değişim zamanı. Şirket, bir süredir Touareg’i güncellemek için çalışıyor. Güncellenen aracın nasıl görüneceğine dair artık daha net bir fikrimiz var.

2024 Volkswagen Touareg ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Rusya merkezli otomobil sitesi Kolesa, kamufle Touareg Fotoğraflarından yola çıkarak bir konsept tasarım oluşturdu. Oluşturulan tasarım, 2024 Volkswagen Touareg nasıl görünecekgenel olarak ortaya koyar.

Mayıs ayında tanıtılacak Touareg muhtemelen böyle görünecek

Ufak dokunuşlarla 2024 Volkswagen Touareg yeni bir ızgara Tasarımla gelecek. Ön kısımdaki daha büyük yenilik farlarda karşımıza çıkacak. Şirket makyajlı bir SUV sunuyor yeni matris LED’iFarlara geçecektir.

Volkswagen Touareg’in mevcut arka tasarımında iki parça Aydınlatma var. Bu durum 2024 yılında değişecek gibi görünüyor. Zira Kolesa’nın çizimlerine göre SUV, bagaj kapağını boyundan itibaren kapatan yeni bir arka aydınlatmaya sahip olacak. Ayrıca volkswagen logosu de bu aydınlatmanın bir parçası olacak. Bu tasarım tüketicinin ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Volkswagen, 2024 model Touareg için bir tanıtım fotoğrafında iç dizayn genel hatlarıyla da gösterdi. Paylaşılan görseller, aracın oldukça geniş bir kullanım ömrü sunacağının açık bir göstergesi. Tüketici isterse tam 15 inç boyutudokunmatik ekranlı iç tasarımı tercih edebilecekler.

2024 Volkswagen Touareg, 2023’ler ikinci yarı şu andan itibaren serbest bırakılacak. Satıştan önce yapılacak öğle yemeğibu SUV’un tüm özelliklerini keşfetmemizi sağlayacak.

haber-etimesgut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu